Hakkımızda

     

FASON YA DA PRIVATE LABEL KOZMETİK ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİ TILSIM KİMYA

Ürün geliştirmeden, üretim ve doluma bilgimiz, tecrübemiz ve yüksek kapasiteli esnek üretim gücümüz ile tüm türkiyedeki firmalar ve markalar için  fason kozmetik üretimi yapıyoruz. 

 2013 yılında dermokozmetik bir ürünün Türkiye distribütörlüğünü alarak yola çıktık. Bünyemizde çalışan tıbbi mümessillerimizle hekim ve eczane ziyaretleri yaptık, saha dinamiklerini öğrendik. Ürünlerimizin, çalıştığımız bölgelerdeki bilinirliğini üst seviyelere çıkardık. Sonraki süreçte, edindiğimiz tecrübeleri kendi markalarımızı yaratmak için kullanmaya karar verdik.

       İnsan sağlığı için güvenli formülasyonun oluşturulmasını, menşei belli sertifikalı hammadde teminini, ambalajın ürünle uyumunu, üretim ve dolumda kullanılan ekipmanların kalitesini, üretim yeri koşullarının uygunluğunu kontrol altında ve belli bir standartta tutmak istedik. Bunun tek yolu ise kendi ürünümüzü kendimiz üretmekti.

       

  Bu sebeple 2017 yılından itibaren kendi üretim tesisimizi kurduk.   Üretim aşamalarında ara ürünleri analiz etmek ve yeni formülasyonlar geliştirmek için kendi laboratuvarımızdan yararlanıyoruz.

       Bünyemizde bulunan eczacı, kimya mühendisi, laborant ve diğer ekip arkadaşlarımız, üretimin her aşamasında kalite kontrolü temel prensip olarak benimsemiştir.

YÜKSEK KAPASİTE

Tılsım kimya tesislerimiz sipariş miktarınızı karşılayacak üretim gücüne sahiptir.

KALİTE GÜVENCE

Kalite güvence sistemimiz en iyisini en doğru şekilde üretmek için kurgulanmıştır.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Yüksek teknoloji alt yapımız en iyisini en kaliteli şekilde üretmemizi sağlar.

FİRMAYA ÖZEL ÜRETİM

Teknolojik altyapımız ve ürün geliştirme ekibimiz ile firmaya özel üretim yaparız.

KALİTELİ İŞCİLİK

Eczacımız, kimyagerlerimiz, mühendislerimiz ve işçilerimiz ile mükemmel bir takıma sahibiz.

ZAMANINDA TESLİMAT

Siparişleri verilen teslim tarihinde tam zamanında üretir ve sevk ederiz.

Fabrikamız, kapasitemiz, üretim gücümüz ile ilgili detaylı bilgi alın.