Private Label / Fason Üretim

FASON VE PRIVATE LABEL KOZMETİK ÜRETİMİ

Yüksek kapasitemiz ve esnek üretim gücümüz ile ihtiyacınızı üretiriz.

BEKLENTİ ANALİZİ

Bir görüşme planlayarak önce birbirimizi tanıyalım. Nasıl bir ürün veya ürün gamı hayal ettiğinizi dinleyelim. Bunu mümkünse yüz yüze ofisimizde ya da şehir dışındaysanız teknolojinin nimetlerinden yararlanarak sesli ve/veya görüntülü olarak yapalım. Kozmetik yönetmeliği hakkında size bilgi verelim. Ürününüzün hedef kitlesini belirleyelim. Bir takvim oluşturalım. Sonra adım adım birlikte hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayalım.

ÜRÜN GELİŞTİRME ve AR-GE

Ürün gamına karar verdikten sonra, sizin için konusunda uzman eczacımız, kimya mühendislerimiz, laborantlarımız ve gerektiğinde öğretim üyesi danışmanlarımızla, bünyemizde bulunan AR-GE Laboratuvarımızda prototipler geliştirelim. Tam bir memnuniyet sağlanana kadar formülasyonumuzu birlikte mükemmelleştirelim.

Ya da hazır bir üretim reçeteniz varsa onu kullanarak devam edelim.

MARKA OLUŞTURMA

Ürününüzü, hedef kitlenizin ve sizin kriterlerinize göre belirledik. Üretime geçmeden önce ambalaj alternatiflerimizi değerlendirmenin zamanı geldi. Tüm parametreleri göz önünde bulundurarak, geniş yelpazedeki ambalaj çeşitlerinden ürününüze uygun olanı, tecrübelerimizden de yararlanarak beraberce seçelim, grafik tasarımını yapalım. İsteğinize göre display veya stant çalışması da yapalım.

ÜRETİM ve DOLUM

Menşei belli sertifikalı hammaddelerimizi, ambalajlarımızı, (gerekiyorsa) etiketlerimizi, kutularımızı, kolilerimizi ve gereken diğer her şeyi çözüm ortaklarımızdan temin edelim.

Bu noktadan sonra hayalleriniz bize emanet…Biz de bunun farkındayız… Size düşen ise arkanıza yaslanıp, söz verilen gün ve saatte ürününüzü teslim almak olacak.

 

Artık üretime geçme zamanı geldi.

 

Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, tüm girdileri kalite kontrolden geçirirler. Onay verilen her girdi, üretime kabul edilir. Gerek üretimde gerekse laboratuvarımızda kullandığımız deiyonize suyumuzu kendimiz üretiriz. UV filtreden geçirip uygunluğunu kontrol ederiz. Böylelikle kontaminasyon riskini ortadan kaldırırız. Ürünle temas eden her noktada, hijyenik ve ürünle tepkimeye girmeyecek kaliteli cihazlar kullanırız. Hijyen koşullarını defalarca gözden geçiririz. Her aşamada üretimden alınan numuneleri analiz edip, uygunluğu onaylandığında prosese devam ederiz. Dolumunu yaptığımız ambalajların uygunluğunu kontrol ederiz. Kolileme işleminden sonra artık teslimata hazırız.

Fabrikamız, kapasitemiz, üretim gücümüz ile ilgili detaylı bilgi alın.